Operatywne i dostępne napawanie szczytowych uszczelniań i zaworów odcinających

Koszt usługi: za bycie gospodynią domową

Zamówić usługę

  • +38 (044) 374-03-XX
 
Brak recenzji. Zostaw recenzję
 

Napawanie szczytowych uszczelniań i zaworów odcinających - to usługa, którą nadaje kompania «Naftogazmasz». Tu pracują tylko doświadczone i fachowe specjaliści, które sprawią się z zamówieniem o krótkim czasie.

Zabezpieczymy Ci napawanie łukiem otwartym tłoków, uszczelnia powierzchni rurociągu armatury, hydroumocnień. Również nasi fachowcy odnowią turbiny wodne, wkręty i inne części, co poddają się zużyciu i zrobią napawanie pod topnikiem dla uszczelnienia powierzchni zaworów odcinających.

Kompania gwarantuje operatywne, jakościowe i dostępne za ceną nadanie usług z ponawianego i odpornego napawania wyrobów, co pracuje przy różnych rodzajach zużycia. Zamówić ich można na stronie internetowej kompanii lub za telefonami kontaktowymi.

 
 
Aby napisać komentarz musisz 0%zaloguj się%.
 
Skarga na odzew Zamknąć okno

Jesteście pewne, że chcecie zawiadomić administrację portalu o tym, że użytkownik narusza zasady komentowanie i rozmieszczenie kontentu?


Zawiadomić

Skasować
 
 
 
Skarga na odzew Zamknąć okno

 

Usługa «Operatywne i dostępne napawanie szczytowych uszczelniań i zaworów odcinających» przedstawiona w usługach, w rozdziale Oil and Gas Engineering: Repair and Maintenance of Equipment.
 

Szukaj

Szukać

Aktualności kompanii

Uwaga! Jakożciowy drut proszkowy do spawania i napawania ukraińskiego producenta już w Polsce!
kwietnia 21, 2015 4:03 p.m.

Czołowy ukraiński producent drutów proszkowych do spawania i napawania - kompania «Naftogazmasz» od teraz proponuje swoją produkcję dla polskich konsumentów. Pracujemy w branży wyrobu drutu proszkowego z 1995 roku, a, wi…

 

Artykuły kompanii

Spawanie proszkowe i jego właściwości

sierpnia 05, 2015 10:22 a.m.
 

Spawanie proszkowe stosuje się do spawania różnych gatunków stali, razem z tym i okrętowej. Również może wykorzystywać się do spawania wkładek korzeniowych na podkładach ceramicznych. Taki drut proszkowy doskonale pasuje…

 
 

Drut proszkowy do napawania i spawania żeliwa: od opracowania do praktycznego zastosowania

maja 27, 2015 10:16 a.m.
 

Żeliwo - to trudny dla spawania materiał, ponieważ w warunkach spawania łukiem ma skłonność do pękania spawanych połączeń. Aby zapobiec tworzeniu się pęknięć są dwa sposoby. Pierwszy - opiera się na wykorzystaniu metali…

 
 

Kontakty

Drut proszkowy do napawania i spawania NVF Naftogazmash
(główne biuro)

03164, Ukraina, Kijowska, Kijow, Malins'ka, dom 2А, biuro 1
  • +38 (044) 374-03-XX
 
Napisać zawiadomienia
Wybierzcie formę zwrócenia :
 
 
 
Identyfikator strony
Identyfikator strony:
1234

Poszukiwanie
 
 

Zamknąć
 
 
Zamówić dzwonek
person
phone
email
record_voice_over
create
Zamówienie usługi